devider

O nas

Misja Lectus: Pokazywanie ludziom lepszej strony życia

Pierwszym celem było opracowanie linii materacy inspirowanej na najnowszych technologiach, ale dostępnej cenowo dla każdego. Stworzyliśmy linię materacy, które są produkowane w Polsce z materiałów pierwszego gatunku i są dostępne praktycznie od ręki. Niemal od pierwszego miesiąca sprzedaży nasze materace trafiały do domów w całej Polsce a od 06.2014 także w Niemczech. Projekt odniósł duży sukces. Po dwóch latach doświadczeń w sprzedaży na rynku polski i niemieckim, dostrzegliśmy pewne niepokojące zjawisko - to ludzie są dopasowywani materaca, a nie materace do ludzi.

Aby w pełni realizować naszą misję w 2014 roku, rozpoczęliśmy pracę nad całkowicie innowacyjnym podejściem do projektowania, produkcji i sprzedaży materacy. Celem było stworzenie systemu, który pozwoli na dokładne poznanie przyszłego klienta i na podstawie konsultacji pozwoli stworzyć materac idealnie do niego dopasowany. Idea była wielka jednak szybko odkryliśmy, że nie posiadamy doświadczenia ani profesjonalnej wiedzy do stworzenia tak innowacyjnego systemu. Rozwiązania były dwa, albo poczekamy ok 10 lat, które poświęcimy na naukę i zdobywanie doświadczenia lub możemy powołać zespół profesjonalistów, którzy pomogą nam taki system opracować i wdrożyć. I tak, też się stało…

Do współpracy przy tworzeniu całego systemu zaprosiliśmy, specjalistę z 30 letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji materacy, lekarza ortopedę i fizjoterapeutę.

Efektem prac zespołu, jest nowa linia materacy Lectus Individual. Linia ta dzięki innowacyjnej metodzie doboru materaca do aktualnego stanu zdrowia, kondycji fizycznej, wieku, wagi i wzrostu oferuje całkowicie indywidualne podejście w projektowaniu do potrzeb przyszłego użytkownika.

Od początku pokazujemy, że materac to nie mebel!

Jesteśmy przekonani, że od tego na czym śpimy, zależy nasze prawidłowe funkcjonowanie ciała i ducha!

Działamy także na rynku lokalnym. W trosce o jak najlepszą jakość opieki medyczną mieszkańców Głogówka (woj. opolskie), prowadzimy przychodnię lekarską NaLigonia. Jest to nowoczesna placówka medyczna zorientowana na potrzeby pacjentów.

Kup przez internet
Kup przez internet

Zakupiony produkt zostanie wysłany

kurierem, na wskazany adres

Dostawa jest bezpłatna.

KUP TERAZ
Kup przez internet
Gwarancja jakości

Na nasze materace udzielamy gwarancji

do 10 lat.

WIĘCEJ ...
Kup przez internet
Zadzwoń do nas

Oferujemy Pomoc Telefoniczną

od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym

Działem Obsługi Klienta:

+48 734 156 991